Individuální angličtina s aktivitkami a konverzací online

  • Cena za 4 týdny – 1.500 Kč
  • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiály, 2x týdně kratší úkoly a 1x týdně 20-30 minut online konverzace.

Varianta je skvělá pro zvídavé lidi, kteří se potřebují hlavně rozmluvit a/nebo dělat stabilní pokroky. 30 minut je dostatečně dlouhá doba na to, projít aktuální téma a naučené si vyzkoušet. Přes sdílení obrazovky diskutujeme nad autentickými videi nebo články a téma dále rozvíjíme. Výuka online je navíc velmi flexibilní a odpadá dojíždění na lekce.

 

Individuální angličtina – 15 minut denně

  • Cena za 4 týdny – 3000 Kč
  • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiál a 5x týdně cca. 15 minutový hovor po telefonu

Variantu ocení zvláště lidé, kteří jsou hodně časově vytížení nebo nemají pravidelný režim; je také ideální pro lidi, kterým se nedaří studovat pravidelně. 15 minut denně je již efektivní doba, při které je vidět pokrok. Díky zasílaným materiálům budete mít jistotu, že se učíte nebo opakujete stále novou gramatiku, fráze i slovíčka. Varianta je nepřekonatelná svojí flexibilitou, hovor zvládnete třeba i během cesty do práce v ranní špičce. A je vhodná už pro mírně pokročilé studenty a výše.

Individuální angličtina – konverzace po WhatsApp

  • Cena za 4 týdny – 1.200 Kč
  • Varianta zahrnuje 5x týdně konverzační téma/otázka a můj komentář s opravou po WhatsApp.

Variantu opět ocení zvláště lidé, kteří jsou hodně časově vytížení nebo nemají pravidelný režim. Každý všední den vám přes WhatsApp zašlu nahrávku s tématem či otázkou. Následně pak i můj komentář s opravou. Díky této formě procvičujete jak poslech, tak i mluvení. Témata přizpůsobím vaší jazykové úrovni.

 

Individuální angličtina – kombinace online konverzace a WhatsApp nahrávek

  • Cena za 4 týdny – 2.300 Kč
  • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiály, 2x týdně kratší úkoly, 1x týdně 20-30 minut online konverzace a 4x týdně téma/otázka a můj komentář s opravou po WhatsApp.

Toto je nejintenzivnější forma a je vhodná pro někoho, kdo potřebuje udělat viditelný pokrok za opravdu krátkou dobu. Každý týden dostáváte téma a s ním spojenou gramatiku a slovní zásobu. Při online setkání si naučené vyzkoušíte a téma dále rozvíjíme pomocí autentických materiálů. Díky každodenní konverzaci se velmi rychle rozmluvíte. Tyto „mini lekce“ po WhatsApp zaručí, že si nově naučené dobře procvičíte.

 

Individuální angličtina – pošli fotku s komentářem

  • Cena za 4 týdny – 600 Kč
  • Cena zahrnuje 5x týdně komentář a opravu k vámi zaslané fotce s popiskem.

Toto je u studentů velmi oblíbená varianta. Každý všední den mi zašlete fotku s popiskem či komentářem. Já vám následně pošlu svůj komentář s opravou. Nejčastěji využíváme WhatsApp, ale může to být i přes Viber, iMessage nebo FB messenger. Obrázek se může týkat naprosto čehokoliv: něco vás zaujme cestou do práce, netradiční oběd nebo třeba výhled z okna. I krátký komentář na denní bázi pomůže váš mozek naladit na angličtinu. Varianta je vhodná i pro začátečníky.

Každá varianta se vždy platí na 4 týdny dopředu. Případné rušení domluveného termínu setkání je nutné alespoň 24 hodin předem, jinak lekce bohužel propadá.

Pokud vás koncept zaujal, ale nenašli jste variantu, která by vám vyhovovala, neváhejte mě kontaktovat. Společně určitě něco vymyslíme.

Pro své studenty (i zájemce) jsem k dispozici každý všední den ráno a dopoledne nejčastěji mezi 8 – 13 hod a večer mezi 20 – 21 hod. Pátky spíš jen ráno a dopoledne.