Angličtina 30 minut

 • Cena za 4 týdny – 1.700 Kč
 • Cena zahrnuje 1x týdně 30 minut online lekce na míru, studijní materiály a 2x týdně procvičovací úkoly.

Varianta je skvělá pro zvídavé lidi, kteří se potřebují hlavně rozmluvit a/nebo dělat stabilní pokroky. V rámci 30ti minutové lekce online nebo po telefonu projdeme aktuální téma, které dále rozvíjíme pomocí autentických videí nebo článků. Díky průběžným úkolům si téma nejen procvičíte, ale budete mít jistotu, že se angličtině budete pravidelně věnovat. Výuka online je flexibilní a přizpůsobena vašim potřebám.

 

Angličtina 45 minut

 • Cena za 4 týdny – 2.000 Kč
 • Cena zahrnuje 1x týdně 45 minut online lekce na míru, studijní materiály a 2x týdně procvičovací úkoly.

Prodloužená varianta, ve které nechybí prodiskutování aktuálního tématu a doplňkové autentické materiály, nejčastěji v podobě videa. Je tu prostor i na případné procvičování gramatiky a konverzačních frází. Díky zasílaným procvičovacím úkolům jsme v kontaktu průběžně po celý týden. Lekce online nebo po telefonu je vždy přizpůsobena vám a je velmi flexibilní.

 

Angličtina 60 minut

 • Cena za 4 týdny – 2.800 Kč
 • Cena zahrnuje 1x týdně 60 minut online lekce na míru, studijní materiály a 2x týdně procvičovací úkoly.

Varianta pro ty, co se potřebují do angličtiny pořádně obout. Plná hodina nám umožní vše projít opravdu do hloubky. Studenti také mnohem rychleji získávají sebevědomí při komunikaci v angličtině. Lekce jsou plně přizpůsobeny vašim potřebám, přáním a cílům. Samozřejmostí je flexibilita a zajímavé autentické materiály, které jsou velmi důležité pro schopnost porozumět nejen rodilým mluvčím. Díky zasílaným procvičovacím úkolům jsme v kontaktu průběžně po celý týden.

Angličtina – konverzace po WhatsApp

 • Cena za 4 týdny – 1.200 Kč
 • Varianta zahrnuje 5x týdně konverzační téma/otázka a můj komentář s opravou po WhatsApp.

Variantu ocení zvláště lidé, kteří jsou hodně časově vytížení nebo nemají pravidelný režim. Každý všední den vám přes WhatsApp zašlu nahrávku s tématem či otázkou. Následně pak i můj komentář s opravou. Díky této formě procvičujete jak poslech, tak i mluvení. Témata přizpůsobím vaší jazykové úrovni a zájmům.

 

Angličtina – kombinace 45 min. online lekce a WhatsApp nahrávek

 • Cena za 4 týdny – 2.800 Kč
 • Cena zahrnuje 1x týdně 45 minut online lekce na míru, studijní materiály, 2x týdně procvičovací úkoly a 4x týdně téma/otázka a můj komentář s opravou po WhatsApp.

Toto je nejintenzivnější forma a je vhodná pro někoho, kdo potřebuje udělat viditelný pokrok za opravdu krátkou dobu. Každý týden dostáváte téma a s ním spojenou gramatiku a slovní zásobu. Při online setkání si naučené vyzkoušíte a téma dále rozvíjíme pomocí autentických materiálů. Díky každodenní konverzaci se velmi rychle rozmluvíte. Tyto „mini lekce“ po WhatsApp zaručí, že si nově naučené dobře procvičíte.

 

Angličtina – 15 minut denně

 • Cena za 4 týdny – 3000 Kč
 • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiál a 5x týdně cca. 15 minutový hovor po telefonu

Variantu ocení zvláště lidé, kteří jsou hodně časově vytížení nebo nemají pravidelný režim; je také ideální pro lidi, kterým se nedaří studovat pravidelně. 15 minut denně je již efektivní doba, při které je vidět pokrok. Díky zasílaným materiálům budete mít jistotu, že se učíte nebo opakujete stále novou gramatiku, fráze i slovíčka. Varianta je nepřekonatelná svojí flexibilitou, hovor zvládnete třeba i během cesty do práce v ranní špičce. A je vhodná už pro mírně pokročilé studenty a výše.

Každá varianta se vždy platí na 4 týdny dopředu. Případné rušení domluveného termínu setkání je nutné alespoň 24 hodin předem, jinak lekce bohužel propadá.

Pokud vás koncept zaujal, ale nenašli jste variantu, která by vám vyhovovala, neváhejte mě kontaktovat. Společně určitě něco vymyslíme.

Pro své studenty (i zájemce) jsem k dispozici každý všední den ráno až odpoledne mezi 8 – 14 hod a večer mezi 20 – 21 hod.