Individuální angličtina s aktivitkami a Skype

  • Cena za 4 týdny – 1.400 Kč
  • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiály, 2x týdně kratší úkoly a 1x týdně 20-30 minut Skype konverzace.

Varianta je skvělá pro zvídavé lidi, kteří se potřebují hlavně rozmluvit a/nebo dělat stabilní pokroky. 30 minut je dostatečně dlouhá doba na to, projít aktuální téma a naučené si vyzkoušet. Přes sdílení obrazovky diskutujeme nad autentickými videi nebo články a téma dále rozvíjíme. Skype je navíc velmi flexibilní a odpadá dojíždění na lekce.

 

Individuální angličtina s aktivitkami a setkáváním

Bohužel již plně obsazeno.

  • Cena za 4 týdny – 2.800 Kč
  • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiály, 2x týdně kratší úkoly a 1x týdně osobní setkání hodinu nebo 90 minut.

Varianta je opět skvělá pro zvídavé lidi, kteří se potřebují hlavně rozmluvit a/nebo dělat stabilní pokroky. Časové možnosti nám dovolí věnovat se nejen tématu, slovní zásobě a gramatice v něm probírané, ale i dalším záležitostem. Obsah bude záležet zejména na vašich přáních. Můžeme se třeba zaměřit na prezentační dovednosti, psaní obchodních dopisů nebo esejů, další gramatiku apod. Učebna je v centru Prahy blízko metra Hlavní nádraží.

Individuální angličtina – 15 minut denně

  • Cena za 4 týdny – 2.800 Kč
  • Varianta zahrnuje 1x týdně studijní materiál a 5x týdně cca. 15 minutový hovor po telefonu.

Variantu ocení zvláště lidé, kteří jsou hodně časově vytížení nebo nemají pravidelný režim; je také ideální pro lidi, kterým se nedaří studovat pravidelně. 15 minut denně je již efektivní doba, při které je vidět pokrok. Díky zasílaným materiálům budete mít jistotu, že se učíte nebo opakujete stále novou gramatiku, fráze i slovíčka. Varianta je nepřekonatelná svojí flexibilitou, hovor zvládnete třeba i během cesty do práce v ranní špičce. A je vhodná už pro mírně pokročilé studenty a výše.

 

Individuální angličtina – kombinace Skype a kratších telefonátů

  • Cena za 4 týdny – 2.200 Kč
  • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiály, 2x týdně kratší úkoly, 1x týdně 20-30 minut Skype konverzace a 2x týdně 15 minutový hovor po telefonu.

Varianta je výborná pro věčné začátečníky, ale i třeba pro ty, kteří potřebují udělat značný pokrok opravdu rychle. 30 minut po Skype je dostatečně dlouhá doba na to, projít aktuální téma a naučené si vyzkoušet. Přes sdílení obrazovky diskutujeme nad autentickými videi nebo články a téma dále rozvíjíme. Mini lekce po telefonu zaručí, že nově naučené budete i pravidelně opakovat, tím se vám uloží do dlouhodobé paměti. Skype je navíc velmi flexibilní a odpadá dojíždění na lekce.

 

Individuální angličtina – kombinace setkávání a kratších telefonátů

Bohužel již plně obsazeno.

  • Cena za 4 týdny – 3.600 Kč
  • Cena zahrnuje 1x týdně studijní materiály, 2x týdně kratší úkoly, 1x týdně osobní setkání hodinu nebo 90 minut a 2x (popř. 3x) týdně 15 minutový hovor po telefonu.

Toto je nejintenzivnější forma a je vhodná pro někoho, kdo potřebuje udělat viditelný pokrok za opravdu krátkou dobu. Časové možnosti nám dovolí věnovat se nejen tématu, slovní zásobě a gramatice v něm probírané, ale i dalším záležitostem. Obsah bude záležet zejména na vašich přáních. Můžeme se třeba zaměřit na prezentační dovednosti, psaní obchodních dopisů nebo esejů, další gramatiku apod. Učebna je v centru Prahy blízko metra Hlavní nádraží. Mini lekce po telefonu zaručí, že nově naučené budete i pravidelně opakovat.

Každá varianta se vždy platí na 4 týdny dopředu. Případné rušení domluveného termínu setkání je nutné alespoň dva pracovní dny předem, jinak lekce bohužel propadá.

Pokud vás koncept zaujal, ale nenašli jste variantu, která by vám vyhovovala, neváhejte mě kontaktovat. Společně určitě něco vymyslíme.