TaniasEnglish v médiích

Napsala jsem článek pro blog Jazykový koutek, kde sdílím tipy na zdroje k učení angličtiny.

K přečtení zde

O TaniasEnglish a mě vyšel článek v Inspiration Magazine

Čtěte zde

Recenze

Hodiny s Táňou mi pomohly dosáhnout vysněné pozice v mezinárodní společnosti. Ačkoliv se anglicky učím už 16 let, vždy jsem se bála mluvit. Táňu jsem tedy oslovila s cílem zlepšit si své komunikační dovednosti. Její výuka je netradiční a zároveň velice efektivní. Na první hodině mi ukázala, jak se náš mozek učí a doporučila mi metody, jak jazyk nejlépe vstřebat. Musím říct, že její metody fungují a sama na sobě rozdíl pociťuji od prvního týdne. Navíc oceňuji, že již nemusím nikam docházet a vše řešíme online. Já tak nemám výmluvu na lekci nejít, protože venku prší apod. :-)
Ing. Renata Krejčová (účetní)

—————————————————————————————————
Mám dobrý pocit z toho, že i když jsem se angličtiny obávala a nebyla nikdy zvyklá mluvit a byla ostýchavá, tak s Vámi to jde dočista samo :-)
Jsem ráda za mimořádně přátelský a profesionální přístup.
Hodiny s Vámi jsou velmi zajímavé, podnětné a vždy plné překvapení – nejlepší jsou poslechy detektivek :-)
Jsem moc ráda, že jsem neváhala a vybrala si na angličtinu zrovna Vás.
Děkuji moc.
Hana Auerová

————————————————————————————————–
Má zkušenost s výukou lektorky je zatím krátkodobá/necelý semestr/, přesto velmi pozitivní. Tento způsob výuky mohu doporučit všem, kteří hledají cestu jak začít uvažovat a mluvit v AJ. S přístupem lektorky jsem velmi spokojená, tempo i možnost vyučovacích hodin ve večerních hodinách mi naprosto vyhovuje.
Věřím, že další spolupráce s paní Taťánou Kubátovou povede ke zlepšení mé angličtiny.
Kateřina Nevídalová

Tipy z LinkedIn jak na zvládnutí cizího jazyka přirozeně a efektivně

3 mýty o učení se cizím jazykům

 

Tento příběh jste již určitě slyšeli…“už dlouho jsem chtěla psát o učení se cizím jazykům, ale pořád jsem to nějak odkládala, prostě nebyl čas.“ Nyní se pokusím toto odkládání prolomit příspěvkem inspirovaným prací Stephena Krashena, Beniko Masona a Steva Kaufmanna, jejich články a videa vřele doporučuji sledovat. Číst dále…

Čtení a poslech – klíč k cizímu jazyku

 

V prvním příspěvku 3 mýty o učení se cizím jazykům jsem psala o tom, čemu se při učení cizích jazyků vyhnout, ale co teda dělat? Už sice víme, že je důležité číst, protože čím více čteme a posloucháme, tím lépe se učíme. Ale jak na to a co číst a poslouchat? Čtěte dále…