Táňa Kubátová

Lektorka angličtiny | Jazyková mentorka | Koordinátorka eventů

 

Její vášní jsou cizí jazyky a cestování.

 

Za svůj život se učila mnoha cizím jazykům a vyzkoušela nesčetně způsobů a metod, až našla, co hledala. Osm let učila na jazykové škole, než se rozhodla vzít to do vlastních rukou. Podílí se na organizaci mezinárodních vědeckých konferencí, které jí umožňují skloubit cizí jazyky a cestování. V současné době se plně věnuje vlastním lekcím, zaměřené na schopnost mluvit automaticky a bez přemýšlení.

 

Je trpělivá, empatická a dokáže se vcítit do potřeb studenta. Střední školu studovala na americké Enrico Fermi High School v Enfieldu ve státě Connecticut. Složila mimojiné cambridgeskou zkoušku nejvyšší úrovně C2 Certificate of Proficiency in English

 

Miluje pestrý život, proto ráda zkouší nové věci a snaží se pokořit nové výzvy. Nyní se také věnuje péči o malou dcerku.

Ondřej Hornych

Lektor angličtiny | botanik

 

Mezi jeho zájmy patří botanika, procházky v přírodě a angličtina.

 

Anglický jazyk ho zajímá celý život. Ať už je to čtení vědecké literatury či sledování různých videí na internetu, angličtinou žije každý den. Své znalosti uplatňuje i jako lektor učením online, po Skype a na jazykové škole. Složil cambridgeskou zkoušku nejvyšší úrovně C2 Certificate of Proficiency in English (za 1) a TOEFL na 670 bodů (ze 677).

 

Momentálně studuje doktorské studium v oboru Botanika na Jihočeské univerzitě se zaměřením na rozmnožování kapradin. Schopnost komunikovat a psát v anglickém jazyce mu je nápomocná při publikaci vlastních vědeckých výsledků i při komunikaci s kolegy z celého světa.

 

Jakožto terénního botanika ho baví trávit čas venku a objevovat krásy přírody v méně známých místech. Jeho studovaný objekt, kapradiny, ho často zavádí po horách u nás i v cizině. Když je zrovna doma, baví ho vzdělávat se v historii a sledovat anglická videa.